Články

ASK.fm

12. srpna 2014 v 19:00 | ^aW
Jen nepodstatná skulina. Netřeba číst :)

Act: Leden

29. ledna 2014 v 3:15 | ^aW
Jo, asi je to tak, sice jen okrajově, ale prostě a jistě, vracím se sem. Na své místo, kde se odehrává to, co nikdo nepochopí, ale leží to v mé hlavě - a v srdci. Nebudu aktivní, tak jako kdysi, ale nechci to ani zanedbávat, tak jako do teď. Minimálně jednou týdně tu prostě budu, a napíšu alespoň TT. Dále, začínám zase psát, bohužel, se mi omylem smazalo veškerých mých asi 100+ stran, při zničení nového notebooku, ve kterém sem to vše měl. Tak začnu znova. No už mám i téma a všechno to budu psát už pod dříve vytvořený název Srdce nebes. A pár slov i k básním. S nimi je to prostě tabu. Kdysi spousty všeho, a teď se občas i přemáhám napsat další slovo. Múza skoro nulová, celkově bez nápadu, a když se pokusím popsat emoci, nenaleznu správná slova, a ani rým. Ano stále přidám něco málo. I na své FB stránky, ale prostě to není ono jako dřív. Píšu to všechno složitě, jako podle předlohy, jak spousta z nás známe ze školy. AABB ABBA ABAB … Ale občas se to i povede. No to je asi vše. Ještě bych možná zmínil, že podle času, bych chtěl změnit design, ano tím myslím header, a stále ve stejných barvách, onu barvu tu budu mít už napořád.

Pár žvástů..o tématu

29. ledna 2014 v 2:07 | ^aW
Zima…


"Blíží se vánoce, jupí!".. i tyto věty můžeme slýchat od malých dětí. Padají vločky, okenice se ukrývají do ledových pavučin. Všude je bílo, a záře, jenž sníh vydává, pomalu oslepuje všechny kolem, a nE jen oči kolemjdoucích, to jejich mysl, která se pomalu topí v jiných myšlenkách. Ty snad nemusím psát, každý ví, co se mu honí hlavou, tedy pokud nemyslí jen na to, až bude doma v teple, u krbu či topení se ohřívat. Ale i to je krása Zimy. Mnozí z nás zimu rádi nemají, už jen proto, že na sebe obléct tuny věcí, aby ty procházky venku zvládli. Já osobně zimu miluji, doslova zbožňuji. Není nic krásného než pohled na bílou peřinu, která zakrývá vše okolo, včetně vysokých stromů, které ještě víc nabývají na kráse, když ztvárňují obrácené rampouchy. Jsem jeden z těch teplokrevných otužilců, sic možná si nejsem jist, zda bych zvládl zaplavat si třeba ve Vltavě spolu s ostatními, ale i to mám v budoucnu v plánu, ale není problém pro mě se vysléct a polonahý skočit do sněhu. Lehký štipot po celé kůži, po kterém následuje husina. Och, jak blahostný pocit, a jak jsem už psal. Když vím, že poté následuje posezení u krbu, no není nikdo, kdo by mě přesvědčil o opaku.

Love it!

20. ledna 2014 v 6:22 | ^aW

Act: Listopad

3. listopadu 2013 v 19:24 | ^aW
Tak a skoro po týdnu se tu zas dívám .. No vím no, chtěl sem tu každý den přidat další dílo k projektu, ale 3 den mě nic nenapadlo a pak mi to v mysli vypnulo úplně. Nenapsal jsem nic ani vlastního. A teď už je tu listopad. Barvy všude, kupy listí, do kterých jsem už nad stokrát vletěl. :D Jo ano .. skáču trénuju ... :) Užívám sí .. A ke konci týdne jsem stračil 3:) Jo.. Není nic lepšího než si na halloween namalovat na obličej lebku, vzít si černé a chodit po městě. A děti jak mě viděli, tak se báli :D A nakonec když se k tomu přidala svíčka do ruk .. Uááá :D
Jiank plány nemám žádné. Volné psaní a projekt to je vše :)

Akrofobie

27. října 2013 v 0:31 | ^aW
..je odborné označení pro extrémní nebo neopodstatněný strach z výšek či hloubek.
a ano, já jí trpím...

Zima doma i na blogu

5. října 2013 v 18:43 | ^aW
Tak a je to tu, jedem z mých Říjnových úkolů sem splnil. A to že jsem si udělal nové záhlaví, ala design. No a jak už můžete vidět, je se zimní tématikou...

Act:Říjen

1. října 2013 v 22:50 | ^aW
Zdravím vás, Milí čtenáři.

Tak tu máme Říjen. Měsíc jako takový, je jeden z mých nejoblíbenějších. A to hned z několika důvodů. Ano, prvním je konec tepla, a horkého slunce, které mi vypaluje svými paprsky hlavu. A když už slunce ztrácí na síle, tak i stromy a keře, jenž se zbarvují do krásných barev, aby jejich listy následně opadaly. A vítr, který mi rozcuchává vlasy. Také svátky :) Halloween, při kterém si hraju s dýní. A ty výtvory pak… No a druhým mým oblíbeným svátkem je October Fest (beerfest), který se sice u nás neslaví, ale jelikož v něm jde o pití piva, tak ho slavíme.

PD #3. Love story

24. září 2013 v 8:44 | ^aW

PD #2. Fear

17. září 2013 v 18:14 | ^aW

Picture of a Day

Původně při volbě obrázku jsem měl téma jasné, ovšem když jsem to tak procházel, a nakonec, když můj pohled zaujal tento, jsem volbu změnil. Ovšem ne úplně. Chtěl jsem se rozepsat o tomco dělám, a celkově psát o Parkouru (freeruningu), však toto mi přišlo jako vhodnější téma a také pro mě příjenější, už jn z důvodů pocitů, které zde mohu ztvárnit.

PD #1. Imagine

16. září 2013 v 22:22 | ^aW

Picture of the Day

Dnes při neustálém projíždění facebookové zdi mě zarazil jeden příspěvěk, a to obrázek v odkazu, a to tak, že sem si to musel přečíst asi 10x. Opravdu povedené ztvárnění Představy mého oblíbence, jednoho z mých inpirátorů. kdybych to mohl říct takto, a tím je John Lennon.

Phantom of the Opera - Linsey Stirling

10. srpna 2013 v 0:39 | ^aW
Už déle mám v oblibě, jak já říkám, jednu moderní houlsistku, a to Lindsey Stirling. Ovšem co jsem dnes (spíše včera podle času) našel, a to je to už 11 dní na světě, je jedí skladba, nebo-li violin cover, s názvem Phantom of the Opera. Jelikož mě tento muzikál už kdysi, když sem se o něm dozvěděl ve škole, a poté se na něj tak 3x za sebou podíval, natchl tak sem si to prostě musel poslechnout.. a pak už jsem jenom žasl. A to nad jak suprově zhudebněném, tak na skvělím video zpracování.. No, posďte samy.

BMTH - Shadow Moses

4. srpna 2013 v 21:25 | ^aW
I thought I'd buried you
and covered the tracks
Myslel jsem, že jsem tě pohřbil
zakryl jsem stopy
Úplně vystihujíci jednu stranu mých pocitů, které jsou ves tejné naladě, jako právě tato píseň. Vím, pro některé je to něco, co by ani za hudbu možná nebraly, no já toto miluju <33

Nickeback - Far Away

2. srpna 2013 v 0:46 | ^aW
Občas si říkám jak dokážou být někteří tak najivní.. Smutný je, že mezi ně patřím i já..
 
 

Reklama